I miejsce „Najlepsza Drużyna”

S.A.S.

Nie jesteś w stanie zmusić człowieka do czegoś czego sam nie chce – w tym też celu powstało S.A.S. – by stać się impulsem, drogowskazem wskazującym ludziom nową drogę i możliwości. Pokazujący zupełnie nowa jakość i wymiar życia, który opiera się nie tylko na rodzinie czy pracy.

S.A.S. to nie tylko miejsce – to również emocje i pozytywna energia krążąca wokół nas i energia zdrowej rywalizacji. W S.A.S. pot z czoła ściera Ci podłoga, tu walczysz do końca nieraz kończąc z głową w …toalecie! Tu nikt się nie poddaje i każdy z dopingiem grupy dociera do mety!

To miejsce trudne i dosyć surowe w swoim wyglądzie… nie ma tu luksusów, nie wiadomo jak wysokich standardów i ozdobników które odrywałyby tylko ludzką uwagę – a wszystko to za sprawą obecnych tu ludzi i priorytetów jakie sobie postawiliśmy.

S.A.S.

Stawiamy na atmosferę, motywację, naukę, ludzi i czas z nimi spędzony. A skąd wiemy że to wszystko odniosło zamierzony efekt? Ponieważ mimo warunków tu panujących i całkowitej prostoty – miejsce to ciągle tętni życiem i przyciąga wyjątkowych ludzi. 

Wielu z nas poza realizacją własnych sportowych pasji i ambicji również traktuje je jako miejsce co dziennych spotkań, miejsce w którym znajdą kompanów do różnego rodzaju aktywności oraz w którym znajdą przede wszystkim fachowe wsparcie i poradę w każdej kwestii itp.

To wszystko sprawia że wielu z nas przełamuje dotychczasowe myślenie i postanawia postawić ten pierwszy krok właśnie z nami… Leśne RUN było dla wielu pierwszym biegiem w życiu … a mimo to stworzyliśmy wspaniałą drużynę która zwyciężyła 

Wróć