„Mamy To!!!” Fitness Motywatory 2016

„Mamy To!!!” Fitness Motywatory 2016
Dziennik Zachodni pisze:
 

MOTYWUJĄ NAJLEPIEJ W POLSCE 

SAS Zabrze: Zabrzańskie Centrum Edukacji Sportowej S.A.S. zwyciężyło w plebiscycie „Fitness Motywatory" To ogólnopolski konkurs dla ludzi i miejsc działających w branży ftinessu i zdrowego stylu życia.

Centrum Edukacji Sportowej S.A.S. nie tylko było jedynym reprezentantem Śląska w ogólnopolskim plebiscycie „Fitness Motywatory”. Nie tylko w swojej kategorii (Miejsce) rywalizowało z obiektami znacznie większymi i promowanymi przez znane w branży twarze (jak Michał Karmowski), ale jeszcze zdołało, głosami internautów i kapituły, zwyciężyć. Zostało tym samym najlepiej motywującym miejscem w Polsce. Nagrody wręczono podczas uroczystej gali w Warszawie. 
 

S.A.S. Zabrze wygrywa w plebiscycie "Fitness Motywatory"

- To było dla nas niesamowite przeżycie. Poza lokalnym rynkiem nie byliśmy raczej szeroko znani, ale mimo to spotkaliśmy się z ogromną aprobatą i zainteresowaniem naszą działalnością. Prezentując podczas trwania konkursu naszą działalność, gdzieś głęboko wszyscy wierzyliśmy w to, że ktoś to doceni i nie będzie patrzeć tylko przez pryzmat pięknych, bogato wyposażonych wnętrz. Bo S.A.S. to nie jest łatwe miejsce. Ale trzeba spojrzeć dalej niż tylko na ozdobniki i skupić się na ciężkiej pracy. Staraliśmy się pokazać, że sednem tego co robimy jest właśnie praca. Że transformacja którą ludzi przechodzą to nie tylko zewnętrzna powłoka, ale również szlifowanie charakteru i psychiki. Jak się okazało - to wszystko ma sens - mówi Przemek Bartos, właściciel S.A.S. - Statuetka w klubie wywołała ogromną radość. W końcu to również ich nagroda! Wszyscy utożsamiają się z tym miejscem i czują się tu jak u siebie - dodaje. 
 
S.A.S. mieści się przy ul. Pułaskiego 17 w Zabrzu, na terenie dawnej rzeźni. Klub działa w tym miejscu od listopada. Wcześniej jego właściciel prowadził zajęcia dla zabrzan w miejskich parkach. Na pierwszy rzut oka S.A.S. nie różni się szczególnie od innych siłowni czy sal do treningów funkcjonalnych. Różnica jest jednak w podejściu do ćwiczeń oraz drugiego człowieka. Zajęcia prowadzone w tym miejscu czerpią z różnych form treningu: siłowego, funkcjonalnego, wydolnościowego. Biorą z nich to, co najlepsze i niezbędne. Są przeznaczone dla wszystkich - bez względu na wiek czy kondycję fizyczną. 
 
Zwycięstwo w prestiżowym plebiscycie to dla zabrzańskiego centrum szansa na promocję i dalszy rozwój. - Wygrana pozwoliła nam nabrać pewności siebie. Wkrótce planujemy rozwinąć skrzydła i wystartować z cyklem praktycznych szkoleń i warsztatów technicznych dla osób ćwiczących. Nie powielamy pomysłów konkurencji - tworzymy od podstaw centrum edukacyjne w wykwalifikowaną kadrą trenerską - mówi Przemek Bartos i dodaje, że wygrana w „Fitness Motywatorach” może być szansą na pozyskiwanie nowych partnerów. 
 
źródło:

Wróć