S.A.S. – Realizacja... cz.4

Nic, 22 czerwca zabawa dobiega końca i pora się powoli żegnać.
Lecz jeszcze nim to zrobimy  chcemy się z wami podzielić ostatnią częścią układanki pod tytułem Realizacja.
A więc zapraszamy do środka!

Jak zapewne pamiętacie z jednego z poprzednich wpisów, zaraz po przekroczeniu progu natrafialiśmy na małe pomieszczenie gospodarcze

No to lecimy wyburzamy ścianę

Na chwilę obecną jesteśmy na etapie wykańczania… namiastka recepcji.

Następnie kilka kroków dalej kłania się nam hol jeszcze jakiś czas temu

A na chwile obecną poczekalnia,a za nią szatnie… Jak widać cały czas idziemy do przodu

I w końcu sala zmagań naszych S.A.S.owych dzików … Stąd też postawiliśmy na funkcjonalności i podzieliliśmy salę na dwie strefy. Pierwsza prawa przeznaczona do ćwiczeń funkcjonalnych oraz druga do ćwiczeń izolowanych. Brakuje nam jeszcze strefy do ćwiczeń akrobatycznych…ale to wszystko przyjdzie z czasem, bo chcemy się doskonalić i wciąż rozwijać. A apetyt na coraz to nowsze możliwości rośnie w miarę jedzenia!

Pewnie nasunęło wam się na myśl pytanie gdzie bieżnie, rowerki i cała reszta…

Już Wam wyjaśniamy… NIE MA I NIE BĘDZIE!!!!

Do biegania i jazdy na rowerze przeznaczone jest nasze środowisko naturalne tak zwane „łono naszej poprzemysłowej natury”… i tu jesteśmy okolicznym pionierem mamy 120m dł. bieżnie o szerokości 20m  i uwierzcie nam dla nikogo na treningu na niej nie zabraknie miejsca … nigdy nie jest tak zajęta byś nie mógł do nas dołączyć..

[film]

I jeśli On 140kg facet jest wstanie zagryść zęby i przez 60 minut to wy również…

I to by było nasi drodzy na tyle reportażu z naszego co dziennego życia:). Choć nasza przygoda z III edycją Fitness Motywatorów dobiegła końca, to nasze zmagania i walka o lepsze życie  toczy się nadal.

Niezmiernie miło było nam wziąć udział w tej niesamowitej przygodzie. Mamy nadzieję że poprzez krótka prezentacje naszego klubu dotarliśmy choć do małego odsetka zagubionych ludzi, którym nudne życie przed lodówka i telewizorem przestało już wystarczać.

Zapraszamy do aktywnego śledzenia nas na naszym FB.

https://web.facebook.com/SAS-755627724583533/?ref=bookmarks

Pozdrawiamy, Przemek i Magda. Przy okazji życzymy wam wiary we własne możliwości. Naprawdę gdy przyjrzysz się naszej historii stwierdzisz że wszystko jest możliwe… i że zwykli ludzie są wstanie naprawdę wiele zmienić… do zobaczenia 2.07!

Wróć