Natural a na bombie

Istnienie ludzkie jest przez wielu filozofów definiowane jako ciągły rozwój. Nie sposób, nie zgodzić się z tą tezą. Od początku naszego życia bowiem, codziennie przemy do przodu. Chęć postępu generuje jednak potrzeby. Niemowlak kieruje się wyłącznie zasadą przyjemności, nie dostrzega nic poza potrzebą jedzenia, czyli podstawową potrzebą fizjologiczną.

Wraz z rozwojem jednak, ilość potrzeb wzrasta, pojawia się potrzeba bezpieczeństwa, miłości, uznania a na końcu potrzeba samorealizacji. Ta ostatnia jest dla każdego z nas, bardzo indywidualna. Dla świeżo upieczonego taty, może to być, chęć bycia super tatą. Dla nas, sportowców, niezależnie od stopnia zaawansowania, jest to chęć bycia sprawniejszym, silniejszym, szybszym. Robimy wszystko, aby to osiągnąć, jednak bardzo często w nasze poczynania wkrada się zastój. Brak postępów może być spowodowany przez wiele czynników

Zbyt słaby lub zbyt morderczy trening, złe odżywianie, brak regeneracji, itd. Zamiast zachować zdrowy rozsądek, przemyśleć co może być przyczyną, takiego stanu rzeczy. Szukamy rozwiązania w szeroko ujętym wspomaganiu, tym dozwolonym w postaci suplementów diety i w tym mniej „etycznym”, w postaci środków dopingujących. Dla trenujących osób, sformułowania takie jak: „czysty”, „natural”, „na bombie”, „koks”, na pewno nie są obce. Obce mogą być natomiast zagadnienia z tym związane. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, na temat wspomagania, korzyści i potencjalnych zagrożeń wynikających z ich stosowania to zapraszamy na szkolenie. Nie wskażemy Ci na nim drogi, którą powinieneś obrać, nie podejmiemy za Ciebie decyzji, ale zrobimy wszystko, abyś był w pełni jej świadomy i nie żałował jej w przyszłości.

Zobacz również inne kursy i szkolenia

Aktualnie mie ma żadnych nadchodzących wydarzeń.
Aktualnie mie ma żadnych nadchodzących wydarzeń.

Zapisz się na szkolenie!

Temat szkolenia: Natural a na bombie