News - archiwum

Wyzwanie Rozciąganie cz.1

Nasze wyzwanie wystartowało w związku z czym zacznijmy od początku... Skoro ćwiczysz to zapewne wiesz że nieodzownym elementem treningu jest rozciąganie. Ta pomijana przez większość czynność jest jednak niesamowicie istotna. Są i tacy którzy wiedzą jak wiele korzyści można z niego czerpać. Sportowcy często dobierają je patrząc pod kątem sportu jaki uprawiają, kontuzji które przebyli bądź też efektów które chcieliby uzyskać. I o tyle o ile fajnie jest czasem głębiej zastanowić się nad sensem tego co się robi - czując jednocześnie co i kiedy pracuje - to na początku zacznij od wsłuchania się w to co mówi Ci Twoje ciało. Jeżeli dopiero zaczynasz, zwróć uwagę na to jak pracuje ono pracuje tj. czy czujesz ból, jaki jest jego rodzaj, czy jest to ból wynikający z napięcia czy bardziej z przeciążenia, nawet przebytych kontuzji.

Więcej...

S.A.S.owa Relacja z Targów - FIWE

S.A.S.owa Relacja z Targów - FIWE

Warszawskie Targi FIWE okrzyknięte jednymi z największych w Polsce właśnie dobiegły końca. Dopiero co parę godzin temu wróciliśmy do domu i już zabieramy się do pracy by jak najszybciej zrelacjonować dla Was to niesamowite wydarzenie , a jest naprawdę co.

Więcej...

Karol Ślepaczuk - Estetyk Sylwetki

Przed Wami fragment naszej rozmowy z Karolem. Przyszły wykładowca idealnie wkomponowuje się w S.A.S.owe klimaty, 100% praktycznego podejścia, 100% praktycznej wiedzy, którą zdobywał ciężką pracą budując swoje wieloletnie doświadczenie. Niebawem o wiele więcej, zapraszamy na Kurs Trenera Personalnego. A w między czasie wypatrujcie kolejnego editu ;)

Więcej...

SPARTAN RACE 2017

Obudź w sobie bestię,  uruchom wyobraźnie i zobacz siebie….z nami…. Na Lini Startu SPARTAN RACE ! ! ! 

Więcej...

Wpis do RIS

Wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych 

 

Jakiś czas temu mieliśmy okazję wziąć udział w VI Europejskim Kongresie Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Za sprawą zaproszenia które otrzymaliśmy z tytułu udziału w konkursie do którego zostaliśmy zgłoszeni na "Najlepszy debiut" w woj. śląskim.

S.A.S. Centrum Edukacji Sportowej zostało wpisane do RIS - Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem ewidencyjnym:

2.24/00343/2016

S.A.S. Centrum Edukacji Sportowej zostało stworzone z pasji a mimo wszystko zostaliśmy docenieni przez pasjonatów liczb i statystyk. Co zaowocowało dalszymi rozmowami umożliwiającymi nam przedstawienie naszej wizji Kursu Trenera Personalnego i całego wachlarza szkoleń o nowym, innowacyjnym szkielecie. Co w efekcie doprowadziło do dalszej współpracy i uzyskania wpisu do RIS.  

 

 

 

 

 

Więcej...

Teoria & Praktyka

 

Teoria jest potrzebna - Praktyka jest niezbędna.

Kurs Trenera Personalnego

Dla tego też stworzyliśmy całkowicie nowy szkielet szkolenia dla przyszłych trenerów jak również osób pragnących poszerzyć swą wiedzę i możliwości na Kursie Trenera Personalnego. W pierwszej kolejności wraz z naszym Fizjoterapeutom Krzysztofem przerobisz w Teorii całą niezbędną Ci  Anatomie. Następnie uzbrojeni w wiedzę teoretyczną przełożymy ją wraz z Przemkiem na praktykę i przejdziemy do specjalnie zaprojektowanego 2 dniowego bloku praktycznego gdzie będziemy wspólnie budować bazę ćwiczeń Kształtujących sylwetkę. Istotne jest byś prócz poprawnej techniki znał również najczęściej popełniane błędy. Umiał wyjaśnić swemu podopiecznemu jeśli jest owa potrzeba co robi źle. Jakie w danym momencie pracują mięśnie, gdy nie zachowujemy poprawnej techniki. Umiał ją skorygować by doprowadzić do poprawnego ruchu i pracy właściwych mięśni które danym ćwiczeniem mieliśmy na celu zaangażować. O kolejnych blokach kursu już w krótce, a najlepiej przekonaj się sam i się zapisz

Zapraszamy na KURS TRENERA PERSONALNEGO ! ! !

ZAPISZ SIĘ

Kurs Trenera Persnalnego

Więcej...

S.A.S. Centrum edukacji sportowej - kurs trenera personalnego, kettlebell, cross

... Pierwszy Krok ...

Więc jaki mamy kolejny cel? Stać się Liderem !!!, pokazać że można!!!, sprawiać by ludzie wierzyli w siebie, pchnąć ich do zrobienia pierwszego kroku...

Więcej...

Seminarium Dietetyka i Suplementacja

Kolejne seminarium z dietetyki właśnie dobiegło końca. Tym razem wasz głód wiedzy miał przyjemność zaspokoić Łukasz Ogórek, który omówił najważniejsze zagadnienia dietetyki i suplementacji. A oprócz surowej, ociosanej w szczerość prawdy wszyscy uczestnicy otrzymali certyfikat ukończenia.

Więcej...

Cukiereczki

Cukiereczki

Nie mogło być inaczej, Specjalnie dla Was S.A.S.owe Chachary osobiście!!! Sam Hefajstos!!! Bóg ognia i sztuki kowalstwa wykuł owe oręże, które będzie Wam towarzyszyć podczas niezliczonej liczby potyczek w przerzucaniu coraz to większej ilości stali. Niema zbytnio co się rozpisywać Ancymony jest po prostu Sztos…

Więcej...

Dietetyka & Doping

Sierpień - półmetek wakacji - większość z Was pewnie jeszcze żyje urlopem. My natomiast szykujemy się do długo wyczekiwanych zmian. Nareszcie spełniać zaczną się nasze marzenia i plany i powoli będziemy mogli przyjąć "formę" do jakiej od początku dążyliśmy. 
Przy tej okazji chcieliśmy przedstawić Wam kolejną osobę, która od września wzmocni nasz zespół. 
Panie i Panowie - Łukasz Ogórek...

Więcej...

Projekt 50+

Oto rusza nasz nowy Projekt „ 50+”. Ma on na celu utworzenie zupełnie osobnej grupy osób po 50 roku życia. Warunek konieczny na podstawie którego rekrutowani będą nowi klubowicze, to duże poczucie humoru i chęć do aktywności fizycznej dzięki której z czasem gwarantujemy o wiele lepsze samopoczucie. Zajęcia będą odbywać się we wtorki i czwartki o godzinie 10:00 pod okiem wykwalifikowanego trenera.

Więcej...

„Mamy To!!!” Fitness Motywatory 2016

Centrum Edukacji Sportowej S.A.S. nie tylko było jedynym reprezentantem Śląska w ogólnopolskim plebiscycie „Fitness Motywatory”. Nie tylko w swojej kategorii (Miejsce) rywalizowało z obiektami znacznie większymi i promowanymi przez znane w branży twarze (jak Michał Karmowski), ale jeszcze zdołało, głosami internautów i kapituły, zwyciężyć. Zostało tym samym najlepiej motywującym miejscem w Polsce. Nagrody wręczono podczas uroczystej gali w Warszawie. 

Więcej...

I miejsce „Najlepsza Drużyna”

I miejsce „Najlepsza Drużyna”

Nie jesteś w stanie zmusić człowieka do czegoś czego sam nie chce – w tym też celu powstało S.A.S. – by stać się impulsem, drogowskazem wskazującym ludziom nową drogę i możliwości. Pokazujący zupełnie nowa jakość i wymiar życia, który opiera się nie tylko na rodzinie czy pracy.

Więcej...

S.A.S. - Cel i Miejsce… cz.2

S.A.S. czyli inaczej pomysł na życie, którym chcemy Was zarazić, ale zanim to zrobimy pokaże Wam, że realizacja naszego marzenia od samego początku wymagała żelaznej motywacji do działania, wielu długich godzin pracy, sporo wylanego potu, bandy przyjaciół chętnych nam pomóc i wielu serdecznych ludzi, których spotkaliśmy na swojej drodze.

Więcej...

S.A.S. – "wspólnicy"… cz.3

Dobrze zgrany zespół, który razem zawsze będzie osiągał lepsze wyniki – działał szybciej i wydajniej, nakręcał się wzajemnie pozytywną energią, motywował do osiągania jeszcze lepszych wyników. Taki zespół jest po prostu skazany na sukces rozumiany jak rozwój.

Więcej...

S.A.S. – Realizacja... cz.4

Nic, 22 czerwca zabawa dobiega końca i pora się powoli żegnać. Lecz jeszcze nim to zrobimy chcemy się z wami podzielić ostatnią częścią układanki pod tytułem Realizacja. A więc zapraszamy do środka!

Więcej...